Anëtari i TBA betohet për hakmarrje kundër Noizy-t: Gjakun do ia marr unë!

  101

  Një nga pjestarët e grupit TBA, reagoi ashpër kur Klevio Serbiano u dhunua keq nga Noizy. Me një video në Tik-Tok, ai tha se gjakun e Kleviolit do e marrë ai. Videoja e tij është bërë virale dhe është shpërndarë në shumë profile.

  Ndërkohë ditën e sotme, biznesit të Noizyt iu vendos tritol. Reperi tha para hetuesve se dyshon tek Cllevio Serbiano, pasi vetëm me atë ka konflikt.

  Biiemtii tha:

  Cllevio Serbiano, mos u mërzit, gjakun ta marr unë. Kush vë dorë në pjestarët e TBA, i ka thënë ferrit hapu.

  https://www.facebook.com/watch/Joq-video-104249885409860/

  Previous articleDetyra e tij e parë si CEO i Nokia-s ishte ringjallja e kompanisë. Ja çfarë mësoi ai gjatë procesit 
  Next articleEMRI/ Kush është i forti i Durrësit që përplasi dy policët me “Range Rover”