fbpx
18 C
United States of America
No menu items!
No menu items!

Mister Share

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë të paktën gjysmën e buxhetit të tyre për gjenerimin e listave (Klientëve Potencialë). Ato janë...

Kripto – Rifillimi i Madh? The Great Reset?

Të gjithë po flasin për Rifillimin e Madh në Kripto, The Great Reset, por i vetmi rifillim që po ndodh tani, është portofoli juaj...

Ishulli Sazanit me resort gjigant dhe kazino? Lutfi Dervishi: Vlonjatët të bëjnë vetëm pak durim

Një zjarr i rënë pak kohë më parë tek Ishulli Sazanit shkaktoi dëme të mëdha duke djegur sipërfaqe të konsiderueshme pyjore. Zërat se zjarri ishte...

Biznes fitimprurës/ Kompletet e rikuperimit nga jeta e natës, guida si ta ndërtoni

Vështrim i përgjithshëm Festat dhe partyt në jetën e natës janë biznes fitimprurës dhe shumë argëtues, por dhimbja e kokës dhe e trupit që vjen...

I vendoset Tritol Noizyt, shpërthim i fuqishëm në Durrës

Një sasi lënde plasëse tritol i vendoset Noizyt tek lokali në Durrës. Policia e qytetit të Durrësit ka dalë me një njoftim zyrtar në lidhje...

Reagon Noizy. Cllevio mpiksje gjaku në kokë, Rreperi publikon VIDEO duke qarë.

Kleviol Ahmeti, ish-anëtari i The Bloody Alboz (TBA), i njohur si Cllevio ditën e djeshme u përfshi në një sherr me Noizy-n dhe u...

Ritestim/ Patenta juaj mund te kaloje në ‘pit stop’.

Rregullat e reja/ Patenta juaj mund te kaloje në ‘pit stop’. Kush jane kategoritë e shoferëve që do të futen në ritestim Shoferet me të...

Qëndroni në kontakt:

[td_block_social_counter facebook=”pakashum.al” manual_count_facebook=”255324″ twitter=”pakashum” manual_count_twitter=”128657″ youtube=”/channel/UC8-AQiWD68tkXs8LNUP43uw” manual_count_youtube=”97058″ style=”style1″ f_counters_font_family=”831″ f_counters_font_weight=”500″ f_network_font_family=”831″ f_network_font_weight=”400″ f_btn_font_family=”831″ f_btn_font_weight=”500″ f_counters_font_size=”eyJhbGwiOiIxMiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTEifQ==” f_network_font_size=”eyJhbGwiOiIxMiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTEifQ==” f_btn_font_size=”eyJhbGwiOiIxMSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTAifQ==” f_btn_font_spacing=”0.5″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjQwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3Njh9″ instagram=”pakashum.al”]

Merr Njoftime

Mos humbisni

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për...

Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera,...
spot_img
Open chat
1
Përshëndetje!
Jemi këtu për çdo pyetje