0.8 C
United States of America
No menu items!
No menu items!

Redaksia

Pak a Shum' është një media e pavarur e lajmeve unike, argëtuese dhe sociale në hapësirën shqipfolëse.

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për të, gjërat bëhen dhe kënaqësitë vijnë", kështu shprehet me krenari Antonion Plaka, 39-vjeçari me origjinë...

Evropa bëhet “me lekë”/ Ja “viza” e veçantë që do u duhet për të vizituar vendet e BE-së prej 2023

Bashkimi Europian ka njoftuar nisjen e skemës së saj të shumëpritur të  vizave ETIAS, që do të nisi në maj 2023 dhe që do...

Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera, teksa tre këngëtaret performonin së bashku në VMA-s në vitin 2003 bëri shumë bujë. Megjithatë, duket...

“Dukesh duke bërë s*ks në video, do t’ua tregoj të gjithëve”/ Si e ‘gjobitën’ shoqen e klasës dy vajzat në Kamëz

Një nxënëse në një shkollë në Kamëz është gjobitur nga shoqet e saj deri aty sa është shtyrë që të kthehet një hajdute. Ka...

E zbulon aleati i Putinit: Me nisjen e Luftës III Botërore, sulmi i parë do të jetë mbi…

Aleati i presidentit rus Vladimir Putin ka deklaruar se kryeqyteti i parë që do të sulmohet nga Moska në nisjen e Luftës së Tretë...

Arbana i jep goditjen e fundit vëllezërve Veshaj

Që kur Instagrami është bërë ndër programet më të përdorur në gjithë botën, çdo lëvizje që bëjnë njerëzit aty e sidomos figurat publike përkthehet...

“Ngri, shkri”/ Loja e rrezikshme e Edi Ramës me Shqipërinë

Kryeministri Edi Rama thotë se do të marrë pjesë në Samitin e BE-së, edhe pse një ditë më parë paralajmëroi të kundërtën. “Do të marrim...

Dështon Rama/ Anulohet tenderi për satelitët “Albania 1” dhe “Albania 2”

Anulohet tenderi për satelitët “Albania 1″ dhe “Albania 2”, pasi asnjë kompani që ka shfaqur interesim nuk ka plotësuar kriteret. Kështu ka njoftuar Agjencia e...

Qëndroni në kontakt:

255,324FansLike
2,794FollowersFollow
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Merr Njoftime

Mos humbisni

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për...

Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera,...
spot_img
Open chat
1
Përshëndetje!
Jemi këtu për çdo pyetje