Strategies for expanding your business

Welcome to Pakashum’s blog. Learn about creating funnel strategies experiences that attract, convert, and retain your audience through every stage of the buyer journey.

Latest

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për...

Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera,...

E zbulon aleati i Putinit: Me nisjen e Luftës III Botërore, sulmi i parë do të jetë mbi…

Aleati i presidentit rus Vladimir Putin ka deklaruar se...

Arbana i jep goditjen e fundit vëllezërve Veshaj

Që kur Instagrami është bërë ndër programet më të...

On Top

E zbulon aleati i Putinit: Me nisjen e Luftës III Botërore, sulmi i parë do të jetë mbi…

Aleati i presidentit rus Vladimir Putin ka deklaruar se kryeqyteti i parë që do të sulmohet nga Moska në nisjen e Luftës së Tretë...

Best Places to Get Your Mexican Food Fix When You Visit Mexico City

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Masakër në një shkollë fillore, 18-vjeçari vret 19 fëmijë në SHBA

Të paktën 19 nxënës dhe 2 mësues kanë mbetur të vrarë nga një sulm i ndodhur në një shkollë fillore në Teksas të Shteteve...

Lidhja tragjike midis drogës dhe luftës

Ajo midis luftës dhe drogës është një marrëdhënie e lashtë, komplekse, që merr dhe jep nëmënyrë të ndërsjelltë. Konflikti është vetë thelbi i marrëdhënieve ndërmjet bashkësive njerëzore,...

Tik Toker Gets Amazing Welcome at Conservative College Gathering

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Evropa bëhet “me lekë”/ Ja “viza” e veçantë që do u duhet për të vizituar vendet e BE-së prej 2023

Bashkimi Europian ka njoftuar nisjen e skemës së saj të shumëpritur të  vizave ETIAS, që do të nisi në maj 2023 dhe që do...

Shijonin romancën në fshehtësi/ FOTOT private të vajzës së deputetit dhe Romeo Veshajt

Aleksia Peleshi, vajza e deputetit Niko Peleshi dhe aktori Romeo Veshaj bënë bujë në media pasi konfirmuan romancën e tyre. Teksa dyshja gjatë kësaj periudhe...

100 dronë vdekjeprurës fshihen aty/ Ky vend i surprizon të gjithë, dalin PAMJET nga baza super sekrete nëntokë

Edhe pse askush nuk do ta kishte imagjinuar, Irani fsheh nëntokë një arsenal vdekjeprurësh armësh. Bëhet fjalë për një bunker masiv, nën një varg malesh. ...

Now Is the Time to Think About Your Small-Business Success

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Trending:

Coaching Tips

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë të paktën gjysmën e buxhetit të tyre për gjenerimin e listave (Klientëve...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për të, gjërat bëhen dhe kënaqësitë vijnë", kështu shprehet me krenari Antonion Plaka,...

Evropa bëhet “me lekë”/ Ja “viza” e veçantë që do u duhet për të vizituar vendet e BE-së prej 2023

Bashkimi Europian ka njoftuar nisjen e skemës së saj të shumëpritur të  vizave ETIAS, që do të nisi në maj 2023...

Email Marketing

SEO

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë të paktën gjysmën e buxhetit të tyre për gjenerimin e listave (Klientëve Potencialë). Ato janë...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për të, gjërat bëhen dhe kënaqësitë vijnë", kështu shprehet me krenari Antonion Plaka, 39-vjeçari me origjinë...

Social Media

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë të paktën gjysmën e buxhetit të tyre për gjenerimin e listave (Klientëve...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për të, gjërat bëhen dhe kënaqësitë vijnë", kështu shprehet me krenari Antonion Plaka,...

Evropa bëhet “me lekë”/ Ja “viza” e veçantë që do u duhet për të vizituar vendet e BE-së prej 2023

Bashkimi Europian ka njoftuar nisjen e skemës së saj të shumëpritur të  vizave ETIAS, që do të nisi në maj 2023...

Lead Generation

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për...

Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera,...

Evropa bëhet “me lekë”/ Ja “viza” e veçantë që do u duhet për të vizituar vendet e BE-së prej 2023

Bashkimi Europian ka njoftuar nisjen e skemës së saj të shumëpritur të  vizave ETIAS, që do të nisi në maj 2023 dhe që do...

Exclusive

Popular this week

Poll

[poll id="1"]

Follow

255,324FansLike
2,794FollowersFollow
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Want to receive more brilliant content like this for free?

Editor's Choice

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për...

Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera,...
spot_img
Open chat
1
Përshëndetje!
Jemi këtu për çdo pyetje