3.6 C
United States of America
No menu items!
No menu items!

Latest

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për...

Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera,...

E zbulon aleati i Putinit: Me nisjen e Luftës III Botërore, sulmi i parë do të jetë mbi…

Aleati i presidentit rus Vladimir Putin ka deklaruar se...

Arbana i jep goditjen e fundit vëllezërve Veshaj

Që kur Instagrami është bërë ndër programet më të...

On Top

Altcoins Land $50 Billion in Another Funding Round with Investors

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Companies Will Invest At Least $125 Billion in Metaverse Development

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Belinda Balluku prezantohet si drejtuese politike e PS në Dibër

Ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku është prezantuar si drejtuese e re politike e Partisë Socialiste për Qarkun Dibër, në vend të ministrit Ulsi Manja i cili...

“Isha viktimë, Leka më provokoi”/ Flet 17-vjeçari që “mori gjakun” e babait të tij

Florian Përvathi është një ndër emrat më të diskutuar në muajt e fundit në Shqipëri. 17-vjeçari vrau Lek Lekgjonajn më 24 janar 2022. I...

Ndodh edhe kjo/ Nigeriani ‘kanibal’ kafshon dhe gëlltit gishtin e shqiptarit gjatë sherrit

Një përleshje e dhunshme është regjistruar në një plazh të Riminit në Itali. Sipas tg24.sky.it, një sherr mes një shqiptari dhe një nigeriani ka përfunduar me të...

EMRI/ Kush është i forti i Durrësit që përplasi dy policët me “Range Rover”

Policia e Durrësit ka dhënë detaje lidhur me ngjarjen e mbrëmjes së sotme ku mbetën të plagosur dy efektivë, të cilët u përplasën nga...

“Çohuni çuna se kemi punë”/ Si u organizua vrasja e ish-policit Santiago Malko

Plani për vrasjen e ish-policit Santjago Malko u thur në bodrumin e një lokali në zonën e Freskut. Krimi në fjalë ndodhi më 27...

Lufta ‘maniake’ e Putinit, që solli NATO-n sërish në jetë

Katër muaj më parë, kjo aleancë mbrojtëse ishte në fije të perit për mbijetesë. Ajo shihej si një krijesë e së kaluarës, pa asnjë...

The Definitive Guide To Marketing Your Business On Instagram

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Trending:

Coaching Tips

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë të paktën gjysmën e buxhetit të tyre për gjenerimin e listave (Klientëve...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për të, gjërat bëhen dhe kënaqësitë vijnë", kështu shprehet me krenari Antonion Plaka,...

Evropa bëhet “me lekë”/ Ja “viza” e veçantë që do u duhet për të vizituar vendet e BE-së prej 2023

Bashkimi Europian ka njoftuar nisjen e skemës së saj të shumëpritur të  vizave ETIAS, që do të nisi në maj 2023...

Email Marketing

SEO

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë të paktën gjysmën e buxhetit të tyre për gjenerimin e listave (Klientëve Potencialë). Ato janë...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për të, gjërat bëhen dhe kënaqësitë vijnë", kështu shprehet me krenari Antonion Plaka, 39-vjeçari me origjinë...

Social Media

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë të paktën gjysmën e buxhetit të tyre për gjenerimin e listave (Klientëve...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për të, gjërat bëhen dhe kënaqësitë vijnë", kështu shprehet me krenari Antonion Plaka,...

Evropa bëhet “me lekë”/ Ja “viza” e veçantë që do u duhet për të vizituar vendet e BE-së prej 2023

Bashkimi Europian ka njoftuar nisjen e skemës së saj të shumëpritur të  vizave ETIAS, që do të nisi në maj 2023...

Lead Generation

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për...

Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera,...

Evropa bëhet “me lekë”/ Ja “viza” e veçantë që do u duhet për të vizituar vendet e BE-së prej 2023

Bashkimi Europian ka njoftuar nisjen e skemës së saj të shumëpritur të  vizave ETIAS, që do të nisi në maj 2023 dhe që do...

Exclusive

Popular this week

Poll

[poll id="1"]

Follow

255,324FansLike
2,794FollowersFollow
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Want to receive more brilliant content like this for free?

Editor's Choice

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për...

Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera,...
spot_img
Open chat
1
Përshëndetje!
Jemi këtu për çdo pyetje