fbpx
18 C
United States of America
No menu items!
No menu items!

Free Masterclass

“Do haja edhe m*t nëse…”/ Fansat u shokuan nga deklarata e femrës më seksi (FOTO)

Femra më seksi, Kim Kardashian, i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa ka pranua se do të ishte e gatshme që të hante...

Kristen Stewart Was Seen Having Lunch in Toronto with Boyfriend

I understand how that could positively effect your body, but alchemizing means turning elements to gold basically through magic. That lead me to research...

Finalja e Conference League “paralizon” kryeqytetin, rrugët që duhet të SHMANGNI më 25 maj

Finalja e “Conference League” e cila do luhet të mërkurën e 25 majit në Tiranë, do sjellë edhe bllokimin e shumë akseve rrugore. Mësohet se...

Evropa bëhet “me lekë”/ Ja “viza” e veçantë që do u duhet për të vizituar vendet e BE-së prej 2023

Bashkimi Europian ka njoftuar nisjen e skemës së saj të shumëpritur të  vizave ETIAS, që do të nisi në maj 2023 dhe që do...

Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera, teksa tre këngëtaret performonin së bashku në VMA-s në vitin 2003 bëri shumë bujë. Megjithatë, duket...

“Dukesh duke bërë s*ks në video, do t’ua tregoj të gjithëve”/ Si e ‘gjobitën’ shoqen e klasës dy vajzat në Kamëz

Një nxënëse në një shkollë në Kamëz është gjobitur nga shoqet e saj deri aty sa është shtyrë që të kthehet një hajdute. Ka...

E zbulon aleati i Putinit: Me nisjen e Luftës III Botërore, sulmi i parë do të jetë mbi…

Aleati i presidentit rus Vladimir Putin ka deklaruar se kryeqyteti i parë që do të sulmohet nga Moska në nisjen e Luftës së Tretë...

Arbana i jep goditjen e fundit vëllezërve Veshaj

Që kur Instagrami është bërë ndër programet më të përdorur në gjithë botën, çdo lëvizje që bëjnë njerëzit aty e sidomos figurat publike përkthehet...

“Ngri, shkri”/ Loja e rrezikshme e Edi Ramës me Shqipërinë

Kryeministri Edi Rama thotë se do të marrë pjesë në Samitin e BE-së, edhe pse një ditë më parë paralajmëroi të kundërtën. “Do të marrim...

Dështon Rama/ Anulohet tenderi për satelitët “Albania 1” dhe “Albania 2”

Anulohet tenderi për satelitët “Albania 1″ dhe “Albania 2”, pasi asnjë kompani që ka shfaqur interesim nuk ka plotësuar kriteret. Kështu ka njoftuar Agjencia e...

Stërvitja “ekstreme” e ushtrisë së Niko Peleshit, i ka futur frikën edhe Putinit

Forcat ushtarake shqiptare kanë shtuar në kohët e fundit stërvitjet në disa nga bazat kryesore të vendit. Disa manovra të tjera janë zhvilluar nga Batalioni...

Qëndroni në kontakt:

[td_block_social_counter facebook=”#” manual_count_facebook=”255324″ twitter=”#” manual_count_twitter=”128657″ youtube=”#” manual_count_youtube=”97058″ style=”style1″ f_counters_font_family=”831″ f_counters_font_weight=”500″ f_network_font_family=”831″ f_network_font_weight=”400″ f_btn_font_family=”831″ f_btn_font_weight=”500″ f_counters_font_size=”eyJhbGwiOiIxMiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTEifQ==” f_network_font_size=”eyJhbGwiOiIxMiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTEifQ==” f_btn_font_size=”eyJhbGwiOiIxMSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTAifQ==” f_btn_font_spacing=”0.5″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjQwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3Njh9″]

Njoftime #pakashum'

Mos humbisni

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për...

Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera,...
spot_img
Open chat
1
Përshëndetje!
Jemi këtu për çdo pyetje