Çfarë dihet për familjen e Presidentit Begaj/ Gruaja Armanda dhe dy djemtë studentë (FOTO)

  142

  Familja e presidentit që u votua të shtunën duket e qetë dhe me shumë pak gjurmë në Google.

  Bashkëshortja që e zbuluam në ketë ceremoni (me maskë për shkak të pandemisë nuk duket qartë) quhet Armanda dhe punon në KLSH.

  Z.Bajram Begaj ka edhe dy djem, që të dy studentë në mjekësi. Njëri 21 dhe tjetri 18 vjeç.

  Edhe vetë presidenti që do të votohet sot është në profesion mjek.

  Previous articleIshulli Sazanit me resort gjigant dhe kazino? Lutfi Dervishi: Vlonjatët të bëjnë vetëm pak durim
  Next articleNdodh edhe kjo/ Nigeriani ‘kanibal’ kafshon dhe gëlltit gishtin e shqiptarit gjatë sherrit