Dikur shiste p*rdhë në kavanoza, vajza tani po shet djersën e gjoksit të saj

  61

  E mbani mend vajzëm e cila u bë e pasur duke shitur fëndët e saj në kavanoza? Epo, do të jeni të çuditeni tani që do merrni vesh se ajo është rikthyer këtë herë duke shitur djersën e gjoksit të saj.

  Pavarësisht se bëri shumë para nga kavanozët e saj me fëndë vitin e kaluar, Steph Matto nga Connecticut, SHBA, njoftoi tërheqjen nga ky zanat pasi u shtrua në spital për shkak të dietës që kishte ndjekur.

  E vetëshpallura ‘sipërmarrëse’ zgjodhi një dietë të pasur me fibra, duke jetuar vetëm me fasule dhe vezë, të cilat u kthyen në të dëmshme për shëndetin e saj dhe e çuan në dhimbje gjoksi të shkaktuar nga gazrat e tepërt.

  Duhet të ketë qenë e rëndë për ish-yllin e realitetit 31-vjeçar, pasi ajo fitonte deri në 1000 dollarë (740 £) për një kavanoz fënde.

  Steph u shërua plotësisht dhe tani po shet djersën e gjoksit të saj.

  Nëse dielli shkëlqen, ajo pretendon se është në gjendje të mbushë 10 shishe me kavanoza djerse në vetëm një ditë, të cilat më pas shiten 500 dollarë secili.

  Previous article“Do haja edhe m*t nëse…”/ Fansat u shokuan nga deklarata e femrës më seksi (FOTO)
  Next articleNjoftimi i rëndësishëm për udhëtarët nga Shqipëria/ Rregulli i ri për kalimin në Itali