“Do haja edhe m*t nëse…”/ Fansat u shokuan nga deklarata e femrës më seksi (FOTO)

  71

  Femra më seksi, Kim Kardashian, i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa ka pranua se do të ishte e gatshme që të hante jashtëqitje, për aq kohë sa kjo do ta mbante të re dhe të bukur.

  Në një intervistë të botuar të mërkurën nga “New York” Times”, thuhet se ylli televiziv ka thënë: “Do të provoj gjithçka”.

  “Nëse do të më thoshit se do të më duhej të haja jashtëqitje çdo ditë dhe do të dukesha më e re, mund ta bëja. Unë thjesht mundem”, është shprehur Kim me shaka.

  E siç ndodh gjithmonë me deklaratat e saj, edhe kjo është komentuar gjatë nga fansat. Këta të fundit kanë reaguar përmes rrjeteve sociale dhe një person shkruan: “Pse mendoj se kjo do të thotë se ajo tashmë ka…”.

  Ndërsa një tjetër shtoi: “Sa shumë jashtëqitje është pyetja”.

  Artikulli përkoi me njoftimin e linjës së ardhshme të kujdesit të lëkurës së themelueses së Skims, Skkn, e cila do të dalë në treg më vonë këtë muaj.

   “A është jashtëqitja përbërësi aktiv në SKKN?” pyeti një kritik pasi lexoi intervistën.

  Jo, grupi me nëntë produkte – të cilin Kardashian “e zhvilloi nga fillimi në fund” – në fakt nuk ka në përbërje asnjë jashtëqitje.

  Në vend të kësaj, shishet elegante të rimbushshme të paketuara në nuancat e saj neutrale përmbajnë një pastrues, një tonik, një eksfoliues, një serum të acidit hialuronik, një serum me vitaminë C, një krem ​​fytyre, një krem ​​për sytë, pika vaji dhe një vaj nate.

  Ndërsa Kardashian pranoi se sistemi i saj me shumë hapa “mund të duket i frikshëm për disa”, ajo mendon se produktet janë “të gjitha të nevojshme”.

  “Shumë njerëz duan të sillen sikur nuk u intereson se si duken,” shpjegoi ajo për Times.

  Previous articleE rëndë/ I afërm i një politikani, gjendet i pajetë brenda makinës 50-vjeçari (EMRI)
  Next articleDikur shiste p*rdhë në kavanoza, vajza tani po shet djersën e gjoksit të saj