“Do të godas aty ku të dhemb zemra”, anëtari i TBA kërcënon Noizyn: Ti pastron para

  87

  Sherri Cllevio Serbiano-Noizy dhe tritoli ndaj reperit janë tema më e nxehtë e rrjeteve sociale. Përplasjet e dikurshme TBA-OTR po rikthehen sërish mesa duket pasi një anëtar i grupit ku Cllevio është anëtar ka reaguar në lidhje me çfarë ka ndodhur së fundmi.

  Benardin Simoni ose i njohur si Biiemtii përmes një videoje në TikTok e ka paralajmëruar Noizyn se do ta godasë aty ku i dhemb zemra. Ai gjithashtu e ka akuzuar Noizyn për pastrim parash, duke theksuar ata lënë 400 mijë euro nëpër kazino.

  Përshëndetje miqtë e mi shqiptar. Një fjalë pata për këtë Noizyn edhe për krej grupin OTR. Ti e bone tënden me Cllevion, mirë s’ke bo, gjithsesi është rrethi aq i ngushtë i shoqnisë. Ta psh*rri karrierën
  Nëse duam ne, ti s’bën koncert as në Gjermani, as në Londër, as në Amerikë, as në Itali. Do ta paguash shumë shpejt dhe shumë keq, do të godas aty ku të dhemb zemra. Ti mund të kesh miliona euro por mos harro se je t’u pastru lekët e boloshave. Edhe mos të shkojë mendja se të mbron as ai në Athinë dhe as ai në Londër.
  Ata janë çuna të mirë, i respektoj, por kur vjen puna për një anëtar të grupit TBA ta bëj kafkën shportë. Po pastron lekët e atyre çunave, se t’i morr je. Edhe del thu nëpër mesazhe se ke 20 milionë euro, por t’i dy milionë euro ke o p*derast. Ne po lemë 400 mijë nëpër kazino. Do të godas aty ku të dhemb zemra dhe mbaje mend dhe sa për ju grupi OTR që doni me u kap me TBA, ju psh*rri në gojë nga tri herë, çdo ditë nga një herë dhe vdisni brenda 24 orëve. Unë jam Biiemtii, anëtar i TBA-së, të fala mamës.
  Previous articleAskush nuk e dinte! Ish-konkurrentja e “Për’puthen” bëhet nënë për herë të parë
  Next articleDetyra e tij e parë si CEO i Nokia-s ishte ringjallja e kompanisë. Ja çfarë mësoi ai gjatë procesit