“Dua të rri mbyllur gjithë ditën me ty”/ Si u “peshkua” monstra që përdhunonte vajzat e tij

  108

  Mediat kanë sjellë sërish në vëmendje historinë e një 17-vjeçareje e cila kërkonte ndihmë për të shpëtuar motrën dhe vëllain nga kthetrat e babit monstër.

  Në rrëfimin e javës së shkuar 17-vjeçarja deklaroi se babai i saj ato veprime që kryen me të dhe motrën e saj mund t’i bëjë dhe me vajza të tjera.


  Duke u nisur nga kjo deklaratë nisi dhe “peshkimi” i babait monstër. Agjentja e infiltruar si një vajzë e vogël 14-vjeçare, josh babin monstër, i cili siç e dëgjuat edhe në video flet gjithë pasion për seksin.

  Madje atij nuk i bën aspak përshtypje se vajza është e vogël.

  Ndër fjalët që i thotë të miturës, janë dhe citimi i mëposhtëme: Dua të rri mbyllur gjithë ditën me ty

  Previous articleDikur sfidonte Tyson/ Ish-kampioni i peshave të rënda hedh “KO” kalimtarin me një goditje (VIDEO)
  Next articlePritja e vitit/ Neuer bën të pamundurën të mundur përballë Italisë, video bëhet virale