EPIKE/ Gazetarit i duket si tifoz: Hello we are LIVE! I riu: Jam shqiptar mër, jam kamarieri!

  111

  Hello we are live! Një moment gazmor është shënuar mbrëmjen e ndjeshme në terren teksa gazetarët merrnin në pyetje tifozët e Romës dhe ata të Feyenoord.

  Në momentin kur një gazetar ka kapur një person i cili i është dukur si tifoz për ta marrë në pyetje, ka marrë një përgjigje të papritur. Në fakt personi që gazezari donte të intervistonte ishte kamarieri i njërit prej lokaleve të zonës.

  PJESË NGA BISEDA

  Gazetari: Alright! Helow we are live

  I riu: Jam shqiptar mër shok, jam kamarieri.

  Gazetari: Qenka kamarieri (shpërthen në të qeshura)

  Previous articlePërplasjet mes tifozerive dhe policisë/ 19 efektivë të plagosur, njërin e qëlluan me thikë
  Next articleDy mësuese heroina që sakrifikuan jetën për të mbrojtur nxënësit