HORROR/ 11-vjeçari vdes tragjikisht pasi përdhunohej për vite me radhë nga 4 vëllezërit “monstra” me HIV

  87

  Një djalë i vogël ka vdekur tragjikisht pasi u përdhunua vazhdimisht nga katër vëllezër të çmendur që e infektuan me HIV.

  11-vjeçari u abuzua seksualisht nga fqinjët e tij për disa vite para vdekjes.

  Ai është sulmuar nga autorët e infektuar, të cilët ishin të moshës 15, 17, 23 dhe 28 vjeç, pasi kanë kaluar sëmundjen vdekjeprurëse.

  Viktima e tyre ra në koma dhe pësoi dy sulme në zemër të shtunën (11 qershor) në Bolivi.

  Djali u shpall i vdekur në spitalin në Santa Cruz pasi ai pësoi një arrest të dytë kardiak në fundjavë.

  Pas lajmit për vdekjen e tij, presidenti bolivian Luis Arce sulmoi agresorët e tij dhe i quajti ata “djallëzorë”.

  Previous articleEdhe në kohë lufte Putin ka kohë për të gjitha/ Lë shtatzënë për herë të katërt të dashurën e tij 38-vjeçare
  Next article“Çohuni çuna se kemi punë”/ Si u organizua vrasja e ish-policit Santiago Malko