“Jam bërë pishman!”/ Flet vjehrra që nxori nudo nusen në Librazhd, i forti i fisit shan dhe kërcënon…

  79

  Ka reaguar ditën e sotme për mediat vjehrra dhe vjehrri nga Librazhdi, të cilët filmuan nudo nusen e tyre në shtrat me dikë tjetër. 

  Vjehrra pas filmimeve pranon se është bërë pishman për veprimin që bëri. 

  Ndër të tjera pasi evidentuan kamerën vehrri dhe vjehrra e nuses ikin me vrap, ndërsa një tjetër person i cili ngjason si i forti i fisit kërcënon dhe shan jo vetëm vajzën, por edhe gazetaren e “Piranjave”.

  Madje shton se nëse një nga vajzat e tij do të kryente një akt të tillë ai do e vriste.

  Previous articleProstitucion në mes të Tiranës/ Pronarja e lokalit tutore, vajzat edhe kamariere edhe punonjëse seksi
  Next articleShijonin romancën në fshehtësi/ FOTOT private të vajzës së deputetit dhe Romeo Veshajt