Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

  152

  Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera, teksa tre këngëtaret performonin së bashku në VMA-s në vitin 2003 bëri shumë bujë.

  Megjithatë, duket se diva e muzikës ka dashur të marrë sërish të njëjtën vëmendje, teksa e ka përsëritur të njëjtën skenë në koncertin e fundit, këtë herë me Tokischa Altagracia Peralta. Këngëtarja dhe 26-vjeçarja madje dhuruan skena të nxehta dhe provokuese për fansat në skenë.

  Dyshja simuluan një akt seksual gjatë shfaqjes duke mos lënë vend për imagjinatën. Madonna shijoi një kërcim sensual përpara se të puthje me reperen Tokischa.

  Previous article“Dukesh duke bërë s*ks në video, do t’ua tregoj të gjithëve”/ Si e ‘gjobitën’ shoqen e klasës dy vajzat në Kamëz
  Next articleEvropa bëhet “me lekë”/ Ja “viza” e veçantë që do u duhet për të vizituar vendet e BE-së prej 2023