Plas grushti/ Noizy i sulet si i tërbuar ish-anëtarit të TBA

  109

  Reperi Noizy ka rrahur ish anëtarin e The Bloody Alboz (TBA), Cllevio

  Ka plasur sherri mes reperit Noizy dhe një ish reperi të The Bloody Alboz (TBA), Cllevio pasi që këta të dy kishin pasur një duel verbal para disa ditëve, madje kishin shkëmbyer edhe mesazhe.

  Pas këtij mesazhi Noizy ka postuar një videon në rrjetin social TikTok, por që më vonë pas pak minutash e ka fshire atë.

  Por, Pak a Shum’ ka arritur që ta sigurojë këtë video dhe në të shihet Noizy i cili niset në drejtim të Cllevio duke e goditur atë me grusht dhe rrëzuar.

  Previous articleMjeti fluturues u shfaq papritur mbi shtëpinë e tij në plazh, arratiset me URGJENCË Joe Biden
  Next articleRitestim/ Patenta juaj mund te kaloje në ‘pit stop’.