Putin në gjendje jo të mirë shëndetësore, dridhet në mënyrë të pakontrolluar

  92

  Një tjetër moment është fiksuar nga mediat teksa presidenti Putin nuk ndihet mirë gjatë një shfaqje të tij në publik. Presidenti i Rusisë Vladimir Putin është filmuar gjatë një ceremonie duke u dridhur, ndërsa kishte vështirësi që të qëndronte në këmbë.

  Shëndeti i liderit rus ka qenë më parë titujt kryesorë pasi është spekuluar se ai mund të jetë i sëmurë rëndë, me sëmundje të tilla si kanceri dhe Parkinson.

  Këto pretendime megjithatë janë mohuar nga Kremlini që u detyruar të deklaronte publikisht se gjendja mendore e Putinit ishte ‘normale’. Pamjet në fjalë vijnë gjatë një ceremonie të ndarjes së çmimeve, ku regjisori rus Nikita Mikhalkov merrte një çmim.

  Previous article6 plumba pas shpine në mes të Brukselit/ Kush është Erion Hasanbelliu, një jetë mes vrasjeve
  Next article“Prapë këtu ju, halabakë, b*th***a”/ Drejtori i policisë dhunon punëtorët që po hapnin kanalin e internetit