Rama për pak sa nuk ‘thyen qafën’ në Ohër, pengohet sapo përfundon fjalën (FOTO)

  85

  Teksa jemi në ditën e dytë të Samitit të “Ballkanit të Hapur” në Ohër, kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama i ak ndodhur e papritura.

  Pasi përfundoi fjalën, Rama është fotografuar teksa pengohet në momentin e largimit.

  Ndërkohë kujtojmë se Rama ka ironizuar Bashkimin Europian lidhur me atë që e konsideroi si zvarritjen e procesit të hapjes së negociatave me vendin tonë.

  “Kur shkoj sot në Bruksel dhe kur i shoh më vjen shume keq për ta, mundohem si jap kurajo, edhe pse më përpara më dukej sikur ishin yje që më jepnin kurajo”, tha Rama gjate fjales mbyllese.

  Previous articleGazetari “plas bombën”: Kush është vajza shqiptare e TV që merr 70 mijë $ në Dubai për se*s
  Next articleUra e re që lidh Velipojën me Ulqinin/ Shkurton distancën 72 herë midis dy vendeve