Shijonin romancën në fshehtësi/ FOTOT private të vajzës së deputetit dhe Romeo Veshajt

  88

  Aleksia Peleshi, vajza e deputetit Niko Peleshi dhe aktori Romeo Veshaj bënë bujë në media pasi konfirmuan romancën e tyre.

  Teksa dyshja gjatë kësaj periudhe shijonte romancën e tyre, duket se kanë qenë diskret dhe në rrjetet sociale nuk kanë shpërndarë asnjë foto.

  Mirëpo pasi Romeo hyri në shtëpinë e BBV për të takuar vëllain e tij binjak, Donaldin, ngacmoi Beniadën, një ish-banore e BBV.

  Kjo ishte “shenja e parë” për mediat se krisja mes çiftit kishte nisur.

  Vajza e politikanit e cila deri dje deklarohej se e dashuronte aktorin e humorit, pas ndarjes 20-vjeçarja u shpreh se ende nuk e ka përjetuar dashurinë e vërtetë.

  Mirëpo ditën e sotme janë shpërndarë disa foto private të dyshes në kohën kur ishin bashkë dhe shijonin romancën e tyre të dashurisë.

  Previous article“Jam bërë pishman!”/ Flet vjehrra që nxori nudo nusen në Librazhd, i forti i fisit shan dhe kërcënon…
  Next articlePastronte paratë e kokainës në botë/ Biznesmeni SHQIPTAR i shpëton burgut, pagoi 400 mijë euro për…