3.6 C
United States of America
No menu items!
No menu items!

Tag: dado

spot_imgspot_img

“I drogonte që të mos bërtisnin”/ 44-vjeçari shtiret si dado dhe përdhunon 33 fëmijë

Një ngjarje e rëndë është zbuluar në Gjermani, ku protagonist është bërë një 44-vjeçar i cili punonte si dado dhe kështu ka përdhunuar 33...

Qëndroni në kontakt:

255,324FansLike
2,794FollowersFollow
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Merr Njoftime

Mos humbisni

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për...

Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera,...
spot_img
Open chat
1
Përshëndetje!
Jemi këtu për çdo pyetje