3.6 C
United States of America
No menu items!
No menu items!

Tag: #lufte

spot_imgspot_img

Shqipëria porosit sistemet “Javelin”, tmerrin e tankeve ruse në Ukrainë

Sistemet anti-tank “Javelin” janë ndër më të suksesshmet në botë në luftën tokësore duke rezultuar të jenë edhe tmerri i mjeteve të blinduara ruse...

E kaluara e panjohur e Holokaustit

Pothuajse 30 vite më parë udhëtova në Poloninë lindore dhe vizitova vendin e Treblinkës, kampin e shfarosjes ku, midis korrikut 1942 dhe kryengritjes së...

Lufta ‘maniake’ e Putinit, që solli NATO-n sërish në jetë

Katër muaj më parë, kjo aleancë mbrojtëse ishte në fije të perit për mbijetesë. Ajo shihej si një krijesë e së kaluarës, pa asnjë...

“E kisha fjalën për…”/ Gafa e radhës e George W Bush, ngatërron Ukrainën më Irakun (VIDEO)

Ish- Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, George W Bush, prej kohësh larg vëmendjes së publikut, ditën e djeshme është shfaqur në një...

Qëndroni në kontakt:

255,324FansLike
2,794FollowersFollow
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Merr Njoftime

Mos humbisni

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për...

Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera,...
spot_img
Open chat
1
Përshëndetje!
Jemi këtu për çdo pyetje