3.6 C
United States of America
No menu items!
No menu items!

Tag: nusja

spot_imgspot_img

“Vishu oj ku*kë”, shokon babai i 20-vjeçares: Vjehrri e goditi me shkop dhe e la pa ndenja

Babai i 20-vjeçares nga Librazhdi që u kap mat me të dashurin e saj në dhomën e gjumit nga vjehrri dhe vjehrra, tregon të...

“Jam bërë pishman!”/ Flet vjehrra që nxori nudo nusen në Librazhd, i forti i fisit shan dhe kërcënon…

Ka reaguar ditën e sotme për mediat vjehrra dhe vjehrri nga Librazhdi, të cilët filmuan nudo nusen e tyre në shtrat me dikë tjetër.  Vjehrra...

Qëndroni në kontakt:

255,324FansLike
2,794FollowersFollow
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Merr Njoftime

Mos humbisni

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për...

Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera,...
spot_img
Open chat
1
Përshëndetje!
Jemi këtu për çdo pyetje