fbpx
18 C
United States of America
No menu items!
No menu items!

Tag: #pakashum

spot_imgspot_img

Plas grushti/ Noizy i sulet si i tërbuar ish-anëtarit të TBA

Reperi Noizy ka rrahur ish anëtarin e The Bloody Alboz (TBA), Cllevio Ka plasur sherri mes reperit Noizy dhe një ish reperi të The Bloody...

Dy mësuese heroina që sakrifikuan jetën për të mbrojtur nxënësit

Mësuese heroina e klasës së katërt shkroi "Ne kemi një vit të mrekullueshëm përpara nesh!", - kjo frazë e ëmbël dhe e thjeshtë. Eva...

Shqipëria porosit sistemet “Javelin”, tmerrin e tankeve ruse në Ukrainë

Sistemet anti-tank “Javelin” janë ndër më të suksesshmet në botë në luftën tokësore duke rezultuar të jenë edhe tmerri i mjeteve të blinduara ruse...

“Do vendosësh trajnerin dhe lojtarët që do, rroga 4 mln paund në muaj”/ Sheiku i ofron ÇMENDURINË Mbappe-s

Paris Saint-Germain thuhet se ka bërë një përpjekje të dëshpëruar për të mbajtur Kylian Mbappe në Parc des Princes duke i ofruar atij në...

“E kisha fjalën për…”/ Gafa e radhës e George W Bush, ngatërron Ukrainën më Irakun (VIDEO)

Ish- Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, George W Bush, prej kohësh larg vëmendjes së publikut, ditën e djeshme është shfaqur në një...

U pagua për të vrarë “të fortin” e Tropojës por…/ Dosja e SPAK i nxjerr EMRIN killer-it

Megaoperacioni i arrestimeve ditën e sotme ka nxjerrë në dritë shumë të vërteta mbi klanet kriminale në vendin tonë. Nga dosja e SPAK u zbulua...

Zbulohet pylli i madh antik brenda një grope, shihni pamjet magjepsëse

Një pyll i madh antik është zbuluar në Kinë, brenda një grope të thellë afro 200 metra në sipërfaqen e një mali. Gropa përfshinte...

Dëshmia/ Vis Martinaj i dha Dumanit 100 mijë euro për “kokën” e Endrit Dokles

Me kërkesë të SPAK u lëshuan ditën e sotme 32 urdhër-arreste, ndërkohë që deri tani janë kryer 18 arrestime, e janë shpallur në kërkim...

Qëndroni në kontakt:

[td_block_social_counter facebook=”pakashum.al” manual_count_facebook=”255324″ twitter=”pakashum” manual_count_twitter=”128657″ youtube=”/channel/UC8-AQiWD68tkXs8LNUP43uw” manual_count_youtube=”97058″ style=”style1″ f_counters_font_family=”831″ f_counters_font_weight=”500″ f_network_font_family=”831″ f_network_font_weight=”400″ f_btn_font_family=”831″ f_btn_font_weight=”500″ f_counters_font_size=”eyJhbGwiOiIxMiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTEifQ==” f_network_font_size=”eyJhbGwiOiIxMiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTEifQ==” f_btn_font_size=”eyJhbGwiOiIxMSIsInBvcnRyYWl0IjoiMTAifQ==” f_btn_font_spacing=”0.5″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjQwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3Njh9″ instagram=”pakashum.al”]

Merr Njoftime

Mos humbisni

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për...

Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera,...
spot_img
Open chat
1
Përshëndetje!
Jemi këtu për çdo pyetje