3.6 C
United States of America
No menu items!
No menu items!

Tag: tirana2022

spot_imgspot_img

Finalja e Conference League “paralizon” kryeqytetin, rrugët që duhet të SHMANGNI më 25 maj

Finalja e “Conference League” e cila do luhet të mërkurën e 25 majit në Tiranë, do sjellë edhe bllokimin e shumë akseve rrugore. Mësohet se...

Qëndroni në kontakt:

255,324FansLike
2,794FollowersFollow
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Merr Njoftime

Mos humbisni

Gjenerimi i Klientëve Potencialë (Lead Generation)

Vështrim i përgjithshëm Sipas BrightTALK, 53% e marketierëve e shpenzojnë...

“Asgjë s’vjen pa përpjekje”/ Historia e shqiptarit që ka “pushtuar” italianët me fruta dhe perime

"Asgjë nuk vjen vetvetiu, por nëse bëni përpjekje për...

Madonna dhe reperja nuk i lënë vend imagjinatës/ Prekje dhe puthje pasionante në skenë (FOTO)

Puthja e Madonnas me Britney Spears dhe Christina Aguilera,...
spot_img
Open chat
1
Përshëndetje!
Jemi këtu për çdo pyetje