Vagina më e madhe në botë, ejakulimi më i gjatë dhe 4 rekorde të tjera (jo)zyrtare seksuale

  175

  Madhësia nuk ka rëndësi, përveç nëse jeni duke luftuar për një rekord botëror.

  Ka disa arritje të pabesueshme trupore, nga pjesët më të mëdha intime e deri te regjistrimet super seksi që ngatërrojnë mendjet e pista.

  Shumë njerëz pyesin se cili është rekordi për më të mëdhenjtë dhe më të mirët kur bëhet fjalë për seksin, nga penisi dhe vagina më e madhe në botë, rekordet e qëndrueshmërisë së seksit dhe arritjet e çuditshme.

  Disa regjistrime janë të vështira për t’u gjykuar për shkak se ato nuk janë vërtet të shkruara mirë. Mary Magdalena, e cila pretendon se ka ‘vaginën më të trashë në botë’, nuk e mban zyrtarisht këtë titull. Është më shumë një aspiratë.

  Kush ka vaginën më të madhe në botë?

  Nuk dihet se kush e ka aktualisht vaginën më të madhe në botë, por Anna Swan ishte një gjigante kanadeze e shekullit të 19-të që besohet se kishte një vaginë rreth 19 inç.

  Ajo u takua dhe ra në dashuri me kolegun e saj gjigant, kapiten Martin Bates dhe ata jetuan në një shtëpi shumë të madhe në Ohio. Mbretëresha Victoria thuhet se ishte në mesin e të ftuarve të dasmës së tyre.

  Cila është koha më e gjatë që dikush ka bërë seks?

  Rekordin për kohën më të gjatë për të cilën dikush ka bërë seks mbahet nga Lisa Sparks, ylli pornos që e bëri këtë veprim me 919 burra për një periudhë prej 12 orësh.

  Lisa, AKA Lisa Sparxx, tha se ishte aq e mërzitur në ngjarjen speciale konkurruese sa porositi një McDonald’s.

  “Për të qenë plotësisht transparent me të gjithë ju; kjo ngjarje është e vetmja gjë për të cilën më vjen keq që kam bërë në 21+ vitet në industrinë e pornografisë deri më sot,” tha ajo.

  Ajo mundi rekordin e mëparshëm, e cila kishte fjetur me 759 burra gjatë Kampionatit Vjetor Botëror Gangbang 2003.

  Puthja më e gjatë

  Puthja më e gjatë ndonjëherë është regjistruar 58 orë, 35 minuta e 58 sekonda, që i përket çiftit tajlandez Ekkachai dhe Laksana Tiranarat. Ata mundën rekordin e tyre prej rreth 48 orësh në 2013.

  Çiftet që merrnin pjesë në konkurs nuk u lejuan të uleshin dhe një gruaje i ra të fikët gjatë një konkursi në vitin 2011. Ata u lejuan të përdornin banjën, të hanin dhe të pinin për aq kohë sa nuk thyenin procesin e puthjes.

  Çifti fitoi rreth 2000 £ në para, si dhe dy unaza diamanti.

  Kush e ka penisin më të madh në botë?

  Një burrë i quajtur Roberto Esquivel Cabrera, nga Saltillo, Meksikë, ka një penis me madhësi rekord 18.9 inç.

  Ai hodhi poshtë atë që mendohej të ishte rekordi i amerikanit Jonah Falcon. Këmba e tretë e Robertos ka një gjatësi të pabesueshme 18.9 inç.

  Ai tha: “Jam i famshëm sepse kam penisin më të madh në botë.

  “Jam i kënaqur me penisin tim, e di që askush nuk ka përmasat që kam unë. Do të doja të isha në Librin e Rekordeve Guinness, por ata nuk e njohin këtë rekord.”

  Cila është koha më e gjatë që dikush ka masturbuar ndonjëherë?

  Sipas Toast Fresh, rekordi për periudhën më të gjatë kohore që dikush ka masturbuar ndonjëherë është nëntë orë e 58 minuta. Është një rekord që i përket japonezit Masanobu Soto.

  Ai ‘mundi’ rekordin e tij të mëparshëm me 28 minuta.

  Previous article’VDEKJA’ e Internet Explorer/ Varroset BROWSERI legjendar, i ngrenë përkujtimore me fjalë prekëse
  Next articleStërvitja “ekstreme” e ushtrisë së Niko Peleshit, i ka futur frikën edhe Putinit