“Vishu oj ku*kë”, shokon babai i 20-vjeçares: Vjehrri e goditi me shkop dhe e la pa ndenja

  83

  Babai i 20-vjeçares nga Librazhdi që u kap mat me të dashurin e saj në dhomën e gjumit nga vjehrri dhe vjehrra, tregon të tjera detaje nga ngjarja që bëri xhiron e rrjetit.

  Ai tha për emisionin ‘Me zemër të hapur’ se vajzën e kishin dhunuar dhe ofenduar.

  Babai tha se e kishte qëlluar vajzën vetëm një herë me një shpullë.

  “Familjarët e atyre o kam takuar. Pse s’më thanë ata mua; o Arben, hajde këtu. Në momentin kur erdhi policia, se e kishin bllokuar te dera, vajza veshi vetëm një palë tuta të holla, të brendshme. Nuk kishte dhe i futa një shpullë se nuk e mohoj. Kur del vajza, vjehrra e godet. Dikush e shtyhu vajzën. A shkoi vjehrri më duket, e goditi më shkop dhe vajza ra përtokë, dhe i dolën vidhet jashtë dhe i thonin vajzës; Vishu oj buçe, vishu oj kuçkë.”, babai.

  Ai ka theksuar se dyshon se ajo ngjarje ishte e inskenuar.

  “Xhaxhallarët e krushkut, kunati i vajzës , komshinj janë ata. I gjithë pallati ishte mbledhur aty. Të dashurin e vajzës e mbajnë në mbrojtje. Vajza sot ka shenja dhune, po ta shohësh.”, tha ai.

  Previous articlePastronte paratë e kokainës në botë/ Biznesmeni SHQIPTAR i shpëton burgut, pagoi 400 mijë euro për…
  Next article“E gjeta lakuriq! 10 burra e shihnin”/ Babai i nuses nga Librazhdi tregon tmerrin: Më erdhi një makinë te shtëpia…